Pneu Hnídek - Kompletní servis pro Váš vůz

Pneu Hnídek - Kompletní servis pro Váš vůz

Úvodní strana
Online objednání do servisu Tisk Email

Využijte možnosti objednání se na sezonní výměnu pneumatik ONLINEext. Vyberte si datum a čas jak Vám to vyhovuje.

 
Vyhraj zážitkovou jízdu - Porsche 911 Turbo Cabrio Tisk Email

images/stories/showcarsjpg.JPG

Dne 16.3.spouštíme akci pro všechny naše zákazníky s názvem Přezuj nebo oprav svůj vůz a vyhraj zážitkovou jízdu od společnosti Showcars s.r.o.ve voze Porsche 911 Turbo Cabrio.

Těsíme se na Vás!

 

 
Lego zdarma k sadě pneumatik Goodyear nebo Dunlop Tisk Email

10-05-14-07-37-22-legojpg.JPG Ke každé sadě pneumatik Goodyear nebo Dunlop u nás zakoupené máme pro Vás připravený dárek - stavebnici Premio Pneuservis.

 

 
Nově - servis TPMS senzorů - snímačů tlaku Tisk Email


01-02-14-05-35-27-tpms_sensorjpg.jpgNaše firma Pneu Hnídek by se Vám ráda představila jako profesionálně proškolený tým TPMS - expert. Můžeme Vám tímto nabídnou kompletní servis TPMS senzorů. A protože pro Vás chceme být ti nejlepší, spojili jsme se s jedničkou na trhu v oblasti TPMS senzorů, francouzkou firmou Schrader.

Od 1.11.2014 musí být každý nový automobil vybaven TPMS senzory. V každém kole je instalovaný TPMS senzor, který měří a zasílá informace o tlaku v daném kole. Komunikuje radiovými vlnami s řídící jednotkou v automobilu.V případě problémů (poklesu tlaku v pneumatice) centrální jednotka v automobilu upozorní řidiče. Tento systém nejenom hlídá Vaši bezpečnost, ale má i příznivý vliv na spotřebu paliva a opotřebení pneumatik.


 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 1 z 4