top of page
Image by Hoover Tung

REFERENCE

Zpětná vazba od našich zákazníků je pro nás velmi důležitá. Snažíme se neustále zlepšovat. Děkujeme všem našim spokojeným klientům za úžasné recenze!

Některé z vašich recenzí ...

Tak zatím vše v pořádku brzdy fungují. Ložisko sice dvakrát výměna, ale za to můžu výrobce. Auto brzdí lépe než když jsem dal opravit brzdy v Auto Škoda. Je s nimi rozumná komunikace, své práci rozumí.
 

Určitě doporučuji tento servis.

Aleš Reichl

Výborná zkušenost.
Skvělý a milý personál.
Respektovali to, že sem žena a měli se mnou trpělivost 🤣 za mě největší klobouk dolů mít trpělivost s ženou co se auta týká. Skvěle jsme se pochopili a velice rychle a pečlivě vykonali svou práci. Všichni tam jsou velice milý a slušně vychovaný. Moc děkuji. Samozřejmě si připlatíte - není to dělaný na dvorku vašeho kámoše. Je to profesionální servis. Děkuju 🙏❤️✌️

Lednová

Poděkování za dobře odvedenou práci (výměna předního skla na mém voze). Dík za dárek, jako omluvu za zpoždění vinou dodavatele, dík za příznivou cenu.

Hanina Králová

Všem vřele doporučuji. Jsou velmi ochotní, vstřícní a jen samá pochvala na personál. Pracují tam profesionálové.

 

Vlastimila Půlpánová

Snadné online objednání. Přezouval jsem jak služební, tak soukromé auto. Samotné přehození pneu (mám komplety) jak pit stop. Vždy jsem byl hotový do 20 minut vč. formalit. Ceny za mě solidní.

Ryba1990 (Google jméno:)

Zdravím,včera jsem měla problém s autem a potřebovala jsem poradit,jak postupovat. Volala jsem do servisu. Musím opět potvrdit,že přístup profesionální,ochotný a rada po telefonu mě pomohla se ujistit,že auto nepoškodím. Děkuji moc. Tento servis doporučuji. S pozdravem

 

Havlíková Štěpánka

Ráno cestou do práce totální defekt PP pneu. Auto jsem musel odstavit na benzínce na druhé straně Jablonce. Po telefonické dohodě technici vyzvedli u mě v práci sadu pneumatik, vše zařídili ani nevím jak :-) a odpoledne v půl jedné, tentýž den jsem si auto převzal přezuté v servisu. Děkuji! Nejvíc mě potěšila věta technika pana Dubského, který při vyzvedávání sady pneu u mě v práci vyslovil větu "Nebojte, já se o vše postarám".  To uklidní i nerváka, jako jsem já :-) Ještě jednou díky chlapci!

Miroslav Jarý

Motor

Naše služby

 

Podívejte se na více informací o našich službách, které vám nabízíme:

Autoservis

 

V našem autoservisu zajišťujeme komplexní péči o váš vůz. Málo co nás dovede překvapit. :-)

car-4.png
_vyr_8792020_edited.png
air-conditioning.png
car-2.png
leasing.png

... a všechny další služby autoservisu.

Další služby

 

Doplňkové služby, které tvoří celek. O váš vůz se postaráme se vším všudy.

tyre_edited.png
prodej-disku.png
car-insurance.png
tazne-zarizeni.png
vacuum.png
tire.png

On-line objednání

 

Pro rychlé a snadné sjednání schůzky do pneuservisu a na emise využijte náš moderní rezervační systém.

bottom of page