Pneu Hnídek - Kompletní servis pro Váš vůz

Pneu Hnídek - Kompletní servis pro Váš vůz

Úvodní strana
Servis TPMS senzorů - snímačů tlaku Tisk Email


01-02-14-05-35-27-tpms_sensorjpg.jpgNaše firma Pneu Hnídek by se Vám ráda představila jako profesionálně proškolený tým TPMS - expert. Můžeme Vám tímto nabídnou kompletní servis TPMS senzorů. A protože pro Vás chceme být ti nejlepší, spojili jsme se s jedničkou na trhu v oblasti TPMS senzorů, francouzkou firmou Schrader.

Od 1.11.2014 musí být každý nový automobil vybaven TPMS senzory. V každém kole je instalovaný TPMS senzor, který měří a zasílá informace o tlaku v daném kole. Komunikuje radiovými vlnami s řídící jednotkou v automobilu.V případě problémů (poklesu tlaku v pneumatice) centrální jednotka v automobilu upozorní řidiče. Tento systém nejenom hlídá Vaši bezpečnost, ale má i příznivý vliv na spotřebu paliva a opotřebení pneumatik.


 
Speciální rozšířená záruka na vybrané dezény Gooyear, Dunlop a Sava Tisk Email

dunlopgarancejpg.JPG

Zničenou pneumatiku Vám ZDARMA vyměníme za novou.

Rozšířená záruka na pneumatiky Goodyear/Dunlop/Sava je doplňkem k běžným záručním podmínkám a je poskytována na pneumatiky zakoupené v období od 1. 9. 2017 do 1. 3. 2018. Podmínkou rozšířené záruky je nákup 4 kusů pneumatik Sava, vybraných dezénů Goodyear (UltraGrip 9, UltraGrip Performance Gen-1, UltraGrip Performance SUV Gen-1 ) a Dunlop (Winter Sport 5, Winter Response2, Winter Sport 5 SUV).

Podmínky a více info na prodejně.

 
Pneuservis roku 2012 Tisk Email

07-30-12-04-36-06-diplom_pneuservis-roku-2012_resizejpg.jpg

Je nám milou povinností Vám oznámit, že jsme se na základě rozhodnutí odborné komise Svazu prodejců a opravářů motorových vozidel České republiky stali PNEUSERVISEM ROKU 2012.

Ocenění si považujeme a na stálém zlepšování a rozšiřování služeb pro Vás neustále pracujeme..

 

 
Novinka v servisu - DIAGNOSTIKA PNEU HUNTER Tisk Email

hunterNově máme v servisu zařízení pro diagnostiku pneumatik firmy HUNTER ENGINEERING COMPANY USA, které umožňuje provádět tzv. "silniční test pneumatiky" . Díky tomuto unikátnímu systému měření pneumatiky "za jízdy" pod zatížením je schopno toto zařízení narozdíl od klasické vyvažovačky vyhodnotit parametry, které nám umožní odhalit:

- nadměrnou radiální a boční házivost pneumatiky pod zatížením, boční tah pneumatiky, usazení pneumatiky na ráfku, házivost ráfku aj.

 

Na Hunteru jsme schopni tyto vady změřit, ale dokonce i eliminovat, a to vhodnou konfigurací pneumatik vůči ráfkům a dokonce i vhodným umístěním na  voze.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 2 z 3