Pneu Hnídek - Kompletní servis pro Váš vůz

Pneu Hnídek - Kompletní servis pro Váš vůz

Úvodní strana
Speciální rozšířená záruka na vybrané dezény Gooyear, Dunlop a Sava Tisk Email

dunlopgarancejpg.JPG

Zničenou pneumatiku Vám ZDARMA vyměníme za novou.

Rozšířená záruka na pneumatiky Goodyear/Dunlop/Sava je doplňkem k běžným záručním podmínkám a je poskytována na pneumatiky zakoupené v období od 1. 9. 2017 do 1. 3. 2018. Podmínkou rozšířené záruky je nákup 4 kusů pneumatik Sava, vybraných dezénů Goodyear (UltraGrip 9, UltraGrip Performance Gen-1, UltraGrip Performance SUV Gen-1 ) a Dunlop (Winter Sport 5, Winter Response2, Winter Sport 5 SUV).

Podmínky a více info na prodejně.

 
Pneuservis roku 2012 Tisk Email

07-30-12-04-36-06-diplom_pneuservis-roku-2012_resizejpg.jpg

Je nám milou povinností Vám oznámit, že jsme se na základě rozhodnutí odborné komise Svazu prodejců a opravářů motorových vozidel České republiky stali PNEUSERVISEM ROKU 2012.

Ocenění si považujeme a na stálém zlepšování a rozšiřování služeb pro Vás neustále pracujeme..

 

 
Novinka v servisu - DIAGNOSTIKA PNEU HUNTER Tisk Email

hunterNově máme v servisu zařízení pro diagnostiku pneumatik firmy HUNTER ENGINEERING COMPANY USA, které umožňuje provádět tzv. "silniční test pneumatiky" . Díky tomuto unikátnímu systému měření pneumatiky "za jízdy" pod zatížením je schopno toto zařízení narozdíl od klasické vyvažovačky vyhodnotit parametry, které nám umožní odhalit:

- nadměrnou radiální a boční házivost pneumatiky pod zatížením, boční tah pneumatiky, usazení pneumatiky na ráfku, házivost ráfku aj.

 

Na Hunteru jsme schopni tyto vady změřit, ale dokonce i eliminovat, a to vhodnou konfigurací pneumatik vůči ráfkům a dokonce i vhodným umístěním na  voze.

 

 
Wifi Hotspot Tisk Email
09-07-11-01-07-08-free_wi_fi_spotgif.gifHotspot nově v servisu, zkraťte si čekání, u nás budete online
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 2 z 3